Finansowanie

Od razu lub na raty.

Zawsze z korzyścią dla Ciebie.

Jak to działa?

Chcąc zaproponować Ci najkorzystniejsze dla Twojego domu rozwiązanie, wykonujemy analizę zapotrzebowania energetycznego budynku i dobieramy optymalną instalację. Wyjaśniamy warunki programu dotacyjnego Mój Prąd, innych możliwości finansowania oraz ulg podatkowych. Po ustaleniu dogodnego dla Ciebie terminu, realizujemy montaż, przyłączamy Twoją domową elektrownię słoneczną do sieci energetycznej oraz przygotowujemy dokumenty konieczne do zmiany licznika i pozyskania dotacji. Od tego momentu panele fotowoltaiczne i słońce pracują dla Ciebie, a Ty oszczędzasz na rachunkach i zarabiasz, nie martwiąc się już nigdy podwyżkami cen prądu.

 

 

Jak otrzymać dofinansowanie?

Montaż paneli fotowoltaicznych to dziś czysta inwestycja w przyszłość. Przyczyniasz się do ochrony środowiska i jednocześnie chronisz swój portfel na przyszłość. Instalacja czerpiąca z energii słonecznej w dłuższej perspektywie czasowej to doskonała lokata na przyszłość. Zapomnisz o rachunkach za prąd przez następne lata. Nowoczesne instalacje nie wymagają też zbytniej uwagi – są praktycznie bezobsługowe i nieawaryjne.

W procesie instalacji możesz zgłosić się o wsparcie do banków, które chętnie udzielają kredytów na inwestycje z odnawialnymi źródłami energii na preferencyjnych warunkach.

Jednym z nich jest nasz partner.

  • Brak opłaty wstępnej
  • Okres kredytowania do 84 miesięcy
  • Formularz kredytowy on-line po zawarciu umowy
  • Decyzja kredytowa w 2 dni bez wychodzenia z domu

Jak przebiega proces finansowania?

Po przeprowadzeniu wizji lokalnej i oraz ustaleniu wymagań instalacji fotowoltaicznej, otrzymasz od nas ofertę wraz z harmonogramem prac.

Po zaakceptowaniu dostaniesz na maila wniosek o uzyskanie kredytu na instalację – potrzebować będziesz jedynie zaświadczenia o zarobkach.

Współpracujemy również z Bankiem BNP Paribas, który gwarantuje stałą stopę procentową – podwyżka stup procentowych nie wpłynie na ratę kredytu!

My w ciągu 14 dni po dostarczeniu nam dokumentów dostarczymy wszystkie elementy instalacji i rozpoczniemy montaż. A po jego zakończeniu przygotujemy i pomożemy przesłać wniosek o dotacje z programu Mój Prąd.

Na Twoje konto trafi zwrot pieniędzy do 20 500 zł, który możesz wykorzystać na własne domowe potrzeby!

Mój Prąd – Twoja tania energia

Finansowany przez Skarb Państwa rządowy program dopłaty do montażu instalacji fotowoltaicznych skierowany jest do gospodarstw domowych na terenie całej Polski.

  • Otrzymujesz zwrot kosztów do 20 500 zł
  • Moc instalacji od 2kW do 10kW
  • Redukujesz opłaty za prąd przez dłuuugie lata!
  • Jesteś EKO i dbasz o środowisko!

Rozważasz fotowoltaikę w swoim domu?

Zadzwoń lub napisz, a wszystko Ci wyjaśnimy.

Umówimy Cię z naszym ekspertem
i bezpłatnie wycenimy instalację.